U subotu i nedjelju odigrane su utakmice osmine finala Županijskog kupa. Kaštelani su sada ostali na samo jednom predstavniku budući da je Jadran poražen s visokih 7:2, dok je GOŠK slavio boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Omladinac – GOŠK 1:1 (0:0, 4:5p)
Vranjic, igralište SC Kava
Suci: Marin Sokol, Ante Milinović, Dujo Sarić
Strijelci: 1:0 Ožegović 59', 1:1 Vučemilović-Alegić 70'
Igrač utakmice: Nino Vučemilović-Alegić (GOŠK)

Lutrija jedanaesteraca presudila je susret Omladinca i GOŠK-a u borbi za četvrtfinale Županijskog kupa. Izjednačena utakmica igrom i rezultatom dala je naslutiti da će se pobjednik tražiti s bijele točke. Domaćini su načeli mrežu gostiju u 59. minuti, ali to je bilo sve što je vratar Luka Zec dozvolio da prođe iza njegovih leđa. Deset minuta kasnije Gomiličani su iskoristili svoju šansu i izlivelali rezultat koji je tako i ostao do posljednjeg sučevog zvižduka. Uslijedilo je izvođene jedanaesteraca u kojima su mirniji i precizniji bili gosti.

Omladinac:J. Radić (90. Puharić), Kulić, Lozić, Katić, Podrug, Brdar (66. Vrgoč), M. Radić (54. Nerlović), Rendić, Ožegović, Vrdoljak (90. Gagić). Trener: Vinko Marača

GOŠK:L. Zec, Erceg, Baran, Pezo, Vučemilović Grgić, Mikelić (46. Božina), Đuras (80. Bučić), Dević (71. Konsa), Vučemilović-Alegić (70), Karaman (56. Kovačević), Simson (46. Biskupović). Trener: Željko Škopljanac

Mračaj – Jadran (KS) 7:2 (2:1)
Runovići, igralište Pojilo
Suci: Srećko Pleština, Josip Grčić, Josip Šerić
Strijelci: 0:1 Marić-Arić 11', 1:1 J. Gudelj 15', 2:1, J. Gudelj 45'+2' (11m), 3:1 Leko 59', 3:2 Grubišić 69', 4:2 Mandarić 76' (11m), 5:2 J. Gudelj 77', 6:2 Ćapin 84', 7:2 Leko 90'+1'
Igrač utakmice: Josip Gudelj (Mračaj)

Potpuni potop doživjeli su nogometaši Jadrana iz Kaštel Sućurca na gostovanju kod niželigaša Mračaja. Čak sedam komada utrpali su domaćini, uz raspoloženog Josipa Gudelja koji je postigao hat-trick. Jadran je čak i poveo u 11. minuti preko stopera Marić-Arića, ali do kraja poluvremena Gudelj je preokrenuo rezultat u korist svoje momčadi. U drugom poluvremenu igra je bila prilično izjednačena, pala su čak i dva pogotka – po jedan sa svake strane – te je utakmica u 'posljednju četvrtinu' ušla s tijesnih 3:2. Međutim, tada su gosti potpuno podbacili. U razmaku od samo jedne minute primili su dva pogotka, a onda do kraja utakmice još dva za potpuno zasluženi prolaz domaće momčadi.

Mračaj:Ljubičić, M. Gudelj, Leko, Kujundić, P. Puljiz (77. Vodanović), J. Gudelj (77. Ždero), A. Puljiz (85. Jukić), Milas (68. Ćapin), Mandarić, D. Puljiz, Lubina. Trener: Mario Kujundžić

Jadran (KS):Perović,Čuršić, Šerić (65. Kašljević), Marić-Arić (65. Budiša), Baran, Buzov, Kliškić (77. Božić), Šiškov (54. Volarević), Kapitanović, Ratković (77. Jurić), Grubišić. Trener: Teo Kardum