Posljednji kaštelanski predstavnik u Županijskom kupu izbacio je trećeligaša Uraniju rezultatom 2:0.
Urania – GOŠK 0:2 (0:1) te se plasirao u polufinale ovog natjecanja.

GOŠK-ov vratar Ivan Ivanda  te napadač Nino Vučemilović-Alegić još su jednom igrali veliku ulogu u pobjedi GOŠK-a, zbog čega momčad Željka Škopljanca slavi ulazak u polufinale Kupa. Trećeligaš iz Baške Vode, samo dva dana nakon što je njihov dosadašnji  trener dao otkaz zbog neslaganja s Upravom kluba, nije bio na poznatoj razini.
Međutim, to nimalo ne umanjuje pobjedu Gomiličana. Već u četvrtoj minuti novopečeni napadač matirao je vratara Šarića za vodstvo od 1:0. Punih 90 minuta čekalo se do drugog pogotka, srećom po Kaštelane bio je to gol u mreži Uranije i to za potvrdu pobjede.
No, samo minutu ranije domaćin je imao sjajnu priliku. Rušenje igrača u šesnaestercu GOŠK-a sudac Znaor okarakterizirao je kaznenim udarcem, ali je vratar Ivanda spasio GOŠK od novih pripetavanja preko jedanaesteraca, čime je zaslužio epitet igrača utakmice.