U 3. kolu 1. HRL – jug rukometaši Ribole Kaštela upisali su i treću prvenstvenu pobjedu svladavši RK Mornar Dramalj Crikvenicu rezultatom 26:22.

RK Ribola Kaštela – RK Mornar Dramalj Crikvenica 26:22 (13:10)
Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Ante Mikelić, Petar Parađina
Igrač utakmice: Josip Kovačević (Ribola Kaštela)

I u trećoj utakmici kaštelanski rukometaši ugrabili su puni plijen, čime su usamljeni zasjeli na vrh. Protiv momčadi iz Crikvenice Ribola se mučila veći dio utakmice, ali samo u dva navrata gosti su imali izjednačen rezultat. Na početku drugog poluvremena domaćin je pobjegao na četiri pogotka razlike, ali uporni gosti uspjeli su narednih dvadesetak minuta stvoriti presing i doći na samo pogodak-dva razlike. No, pred kraj utakmice Kovačević i Vujičević svojim pogocima donose nedostižnu prednost.

RK Ribola Kaštela:Pepur, Džakula, Milas (5), Milković, Krokar, Marić (6), Cvjetković, Dodig, Olić, Pavičić (1), Kovačević (8), Vukić (3), Meštrović, Fistonić, Vujičević (2), Bešker (1). Trener: Davor Bujas

RK Mornar Dramalj Crikvenica: Mataija (3), Prpić, Lušić (3), Dragičević, Domijan, Viskić, Pičuljan (3), Turčinov (3), Derossi (1), Pikec (5), Smojver (4), Dujmović. Trener: Tomislav Čupić