SPLIT, SRC "Gripe". Gledatelja 100. Suci : Jurinović (Zadar) i Mrvica (Biograd).
R.K. "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - R.K. "KAŠTELA ADRIACHEM" 18:26 (10:10)

R.K. "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" : Ivanišević, Čoko, Lazarušić, M. Perić 1, Vuković 3, Skender 5, Pleić 5, L. Perić , Brzović, Čulić 1, I. Jerčić, V. Jerčić, Pivac 3. Trener : Zlatko Grubiša.

R.K. "KAŠTELA ADRIACHEM" : Balov, D. Bujas 1, Trivić, Dražić, Jeremić, Nejašmić 10, Šipić 9, Krokar, Musulin 1, Roso, M. Bujas 3, Topić, Ninčević 2, Družijanić. Trener : Ante Jureškin.

U 5. kolu gostovali smo u Splitu na Gripama kod naših sportskih prijatelja i rivala iz Dugog Rata.

Početak utakmice kao i cijelo prvo poluvrijeme bilo je dosta neizvjesno. Domaći su igrači motivirano ušli u utakmicu i poveli čak 3:0. Mi smo dosta loše otvorili utakmicu i činilo se da nećemo lako izaći na kraj sa raspoloženim dragovoljcima. Na postavljenu obranu "dragovoljca" najbolje se snašao Petar Šipić koji je bio najbolji naš strijelac u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu su domaćini ipak malo popustili u snazi što je najbolje iskoristio Mirko Nejašmić koji je iz kontri i polukontri odlično realizirao svaku prigodu. Zasluge za to idu i našoj dobroj obrani u drugom poluvremenu. Kod domaćih najbolji strijelci su bili Miro Skender i Ivan Pleić. Na kraju je ostalo osam razlike međutim za nas utakmica i nije bila tako jednostavna jer je takva razlika ostvarena tek na samom kraju utakmice. Dugoraćani su se još jednom pokazali kao neugodan protivnik i prava je šteta što im svake godine otiđe poneki igrač, jer u protivnom bi se sigurno borili za sam vrh tablice.

Izvor: RK Kaštela.com