Košarkaši Ribole Kaštela doživjeli su drugi uzastopni prvenstveni poraz, izgubivši od KK Dubrovnika rezultatom 67:75.

Dubrovčani su po drugi put bili nepremostivi za kaštelanske košarkaše. Nakon pobjede u polufinalu regionalnog Kupa, Dubrovnik je slavio i u prvenstvu. Iako je domaćin bolje otvorio susret i do kraja poluvremena solidno držao vodstvo, u nastavku je utakmice sve otišlo na gostujući mlin. Dubrovčani su u treću četvrtinu ušli sa serijom 10:2 i time potpuno preokrenuli utakmicu.

Odličnu partiju pružio je Filip Šimović sa 20 poena, sedam skokova i pet asistencija, dok je Raguž ubacio 20 koševa sa šutem iz igre 9-10. Kod domaćina Šarić je upisao 16 poena i 8 skokova, dok je Svalina devet puta asistirao.

KK Ribola Kaštela – KK Dubrovnik 67:75
(14:12, 23:21, 14:24, 16:18)

KK Ribola Kaštela: Vidović (2), Sanader, Murko, Rašetina (10), Biočić (9), Bilandžić (8), Krešić (10), Svalina (5), Čirko, Marasović (2), Šarić (16). Trener: Damir Rančić

KK Dubrovnik: Vidović (6), Mucić, Šimović (20), Došen (8), Raguž (20), Zorić, Vodopija (12), Vujičić, Vrkić (9), Tomašević. Trener: Luka Jovanović