U sedmom kolu 2. HRL – jug rukometašice Marine Kaštela izgubile su od Metkovića tijesnim rezultatom 17:18.

Marina Kaštela – Metković 17:18 (9:10)

Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Stipe Torbarina, Šime Torbarina
Igračica utakmice: Petra Obšivač (Metković)

Pogotkom Antonele Srne par sekundi prije kraja, rukometašice Metkovića svladale su desetkovanu Marinu Kaštela. Domaća ekipa nastupila je sa samo osam igračica, što se itekako osjetilo u igri. U utakmici s malo pogodaka gošće su imale prednost nakon prvih pola sata igre, ponajviše zahvaljujući raspoloženoj Obšivač s pet pogodaka. U nastavku utakmice Marina se dobro držala, a onda u 57. minuti od umora pala na tri pogotka zaostatka (14:17). Potom je uslijedila uspješna jurnjava domaćih igračica – s tri uzastopna pogotka dolaze nadomak boda, ali spomenuta Srna u posljednjim trenucima utakmice ipak donosi pobjedu svojoj ekipi.

Marina Kaštela: Matijaš, Čatelov (5), Zebić, Mustapić-Jogun (3), Šarić (6), Matijašević (2), Lučić (1), Delić Kurtović. Trenerica: Željka Kovač

Metković: Prnjić, Obradović, Obšivač (7), Srna (2), Vidović, Gustin (3), Bebić, Dropuljić, Jarak (3), Ilić, Mikulić (1), Kozina, Šiljeg (2). Trener: Tomislav Komazin