ODBOJKAŠKI KUP
Odbojkaši Ribole Kaštela plasirali su se u polufinale hrvatskog odbojkaškog Kupa svladavši OK Sisak rezultatom 3:0.

OK Sisak – OK Ribola Kaštela 0:3
(22:25, 17:25, 16:25)

Sisak, dvorana Brezovica
Suci: Luka Humski, Tajana Kramar Šandl

Nova pobjeda upisana je u konto kaštelanskih odbojkaša. Ovoga puta slavili su u Kupu u čije polufinale ulaze tko zna koji put zaredom. Za razliku od dvoboja sa Siskom prije dva tjedna, ova je utakmica bila nešto zahtjevnija, osobito u prvom setu. Domaćin je bolje otvorio set, a gosti su se dobro namučili kako bi stekli prednost. Unatoč vodstvu od pet razlike (16:21), Kaštelani su pred kraj malo zakoplicirali situaciju (21:22, 22:23), ali su ipak poveli.

U nastavku susreta gosti nisu dopuštali previše kikseva, pa su Sisčani uglavnom gledali u leđa razigranoj Riboli. Oba posljednja seta bila su praktički zaključena po sredini seta kada su Kaštelani napravili značajan rezultatski odmak.

OK Sisak:Senčar, Velić, Vakufac, Basta, Alić, Duraković, Jurić, Alihodžić, Šimić, Šarar, Senjak. Trener: Mirsad Šarčević

OK Ribola Kaštela:Vuković, Barać, Perić, Ivić, Kulušić, Cvijović, Šuker, Barić, Cikojević, Bijelović, Pervan, Jureta, Ćorić, Bašić. Trener: Ivan Rančić