Košarkaši Ribole Kaštela po drugi put ove sezone uspostavili su pobjednički niz. U susretu 9. kola Prve muške lige bili su bolji od Kvarnera 2010 rezultatom 64:55.

U ne baš raspucanoj utakmici Kaštelani bilježe nova dva prvenstvena boda. I to potpuno zasluženo, jer je od početka susreta rezultat išao samo u jednom smjeru. Odlična prva četvrtina za domaćina zaključala je goste na samo sedam koševa. Dvoznamenkasta prednost čuvala se u većini prvog poluvremena, a potom su gosti smanjili na osam koševa razlike. Nastavak utakmice vrtio se uglavnom oko tog zadatka, da bi tek krajem četvrte četvrtine gosti stigli do tri koša zaostatka. Međutim, Ribola je čvrstom igrom u obrani i s šest koševa sačuvala pobjedu.

Unatoč porazu Kvarnera, vrijedi istaknuti double učinak Andre Krstinića s 16 koševa i 12 asistencija, dok je kod domaćih ponovo najefikasniji bio Bilandžić sa 17 poena.

KK Ribola Kaštela – KK Kvarner 2010 64:55
(20:7, 15:20, 16:16, 13:12)