Odbojkaši Ribole Kaštela nastavili su s pobjedničkim nizom i na početku nove kalendarske godine, svladavši u utakmici 12. kola u Nedelišću Centrometal rezultatom 3:1.

Bila je to teška i zahtjevna utakmica za gostujuće odbojkaše. Kaštelani su do ove utakmice držali samo dva boda prednosti, što su domaćini htjeli dostići pobjedom. Za njih je sve dobro krenulo u prvom setu nakon iscrpljujućih i napetih 27:25. Nakon toga Ribola više nije imala pravo na kiks ukoliko je željela uzeti maksimalan plijen. No, domaćin je bio tvrd orah. Nakon izjednačenja Ribole, domaćin je na početku trećeg i četvrtog seta imao vodstvo od nekoliko razlike. Oba puta Ribola je uspjela nadoknaditi zaostatak i u napetoj završnici stići do konačnih i nimalo laganih 3:1.

OKM Centrometal – OK Ribola Kaštela 1:3
(27:25, 22:25, 23:25, 22:25)