Rukometašice Trogira i Marine Kaštela otvorile su 12. kolo 2. HRL – jug utakmicom u kojoj je slavila domaća ekipa rezultatom 31:15.

Ključni trenutak Marininog poraza zbio se u 14. minuti, nakon što je Macan dovela Marinu u vodstvo od 6:5. Nakon toga uslijedila je crna rupa gostujućih igračica. U petnaest minuta primile su 10 pogodaka, a zabile samo dva. S velikih sedam razlike Trogiranke su otišle na odmor i u sličnom tempu nastavile utakmicu. U 40. minuti Sesar je započela novu seriju od 5 pogodaka, da bi pred kraj domaćin otišao na 16 pogodaka razlike za konačnu pobjedu.

ŽRK Trogir – ŽRK Marina Kaštela 31:15 (15:8)