U 13. kolu 1. HRL – jug rukometaši Ribole Kaštela na svom su parketu bili bolji od Buzeta rezultatom 38:32.

RK Ribola Kaštela – RK Buzet 38:32 (21:12)
Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Matija Brodić, Matija Hodžić
Igrač utakmice: Josip Kovačević (Ribola Kaštela)

Rukometaši Ribole i Buzeta raspucali su se u nedjeljnom okršaju u Kaštel Sućurcu. Palo je čak 70 pogodaka, što se rijetko viđa u rukometnim susretima. Ribola je svoju uspješnu večer nagovijestila već na početku prvog poluvremena kada je unutar 15 minuti postigla 12 pogodaka (12:6), a do predaha je brojka prešla dvadeset. Gosti su u drugom poluvremenu lovili zaostatak, ali Ribolin napad i dalje je bio na razini. Tri minute prije kraja semafor je pokazivao 38:28 za domaćina i tad je bilo potpuno jasno kome idu bodovi, dok su gosti do kraja samo uspjeli smanjiti odveć bolan poraz.

RK Ribola Kaštela: Pepur, Džakula (1), Milas (3), Čičmir (3), Milković (2), Malnar, Krokar (1), Cvjetković (4), Olić, Pavičić (2), Kovačević (9), Vukić (1), Čavka, Fistonić (4), Vujičević (6), Bešker (2). Trener: Davor Bujas

RK Trogir: Baković, Barić (1), Špika, Mamut Kekić (1), Babić (6), Ljubica, Piteša (1), Milat (1), Maričić (4), Berket, Perkušić (4), Jakeljić (1), Mamut, Bradarić Šljujo, Šolić (7), Trivković. Trener: Boris Popović