U prvoj kvalifikacijskoj utakmici za popunu 3. HNL – jug iduće sezone nogometaši GOŠK Kaštela svladali su Dinaru rezultatom 4:1.

NK Dinara – NK GOŠK Kaštela 1:4 (0:3)

Knin, stadion Pod Tvrđavom
Suci: Ivan Vukančić, Josip Katuša, Šime Žilić
Strijelci: 0:1 Čubrilo 4', 0:2 Vučemilović-Grgić 26', 0:3 Kovačević 28', 0:4 Čubrilo 48', 1:4 Franjkić 53'
Igrač utakmice: Branko Čubrilo (GOŠK Kaštela)

Nogometaši GOŠK-a u prvoj su utakmici pokazali razliku u kvalitetu i s četiri pogotka kročili jednom nogom u finale. Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Čubrilo, koji je u posljednje vrijeme uhvatio golgetersku formu. Već nakon pola sata igre GOŠK je kapitalizirao svoju dominaciju trima pogocima. Nije prošlo ni dvije minute drugog poluvremena kad je Čubrilo povisio na 4:0, dok je poraz ublažio Franjkić.

Istim rezultatom Zadar je svladao Metković, pa je sve izglednije kako će se Zadar i GOŠK sastati u finalu. Uzvratne utakmice su 23. lipnja u 18:00 sati.

NK Dinara:Stanić, VUgrek, Kovačević (55. Marković), Jozanović (64. Ilić), Dujić, Boduljak, Krvavica (64. Ivančević), Palić (55. Marković), Bogut, Varnica (81. Zore), Franjkić. Trener: Dujo Barić

NK GOŠK Kaštela:Ivanda, Vranješ (46. Simpson), Zec, Pezo, Čubrilo (69. Projić), Vučemilović-Alegić (71. Repić), Maretić, Karaman (46. Dević), Kovačević, Vučemilović Grgić (59. Bučić), Barada. Trener: Siniša Jalić