nogomet1

U drugom kolu 4. nogometne lige GOŠK je u Runovićima svladao Mračaj, dok su druga dva kaštelanska kluba Val i Jadran upisali poraze.

GOŠK je uz dosta muke i furioznom završnicom uspio proći uvijek neugodno gostovanje kod Mračaja. Junak je bio bivši Hajdukov napadač Tomislav Bušić, koji je tri puta tresao mrežu. Gomiličani su s vodstvom od 1-0 otišli na poluvrijeme, ali Mračaj u 49. izjednačava. Bušić vraća prednost GOŠK-u, ali u 78. domaćini ponovno vraćaju u egal. No, najprije joker s klupe Zolje u 86. minuti zabija za 3-2, a konačnih 4-2 zaključuje Bušić u trećoj minuti nadoknade svojim trećim golom. Treba napomenuti da je Mračaj od 86. minute igrao s igračem manje jer je isključen Gudelj.

U Starom je pak Val tragično izgubio u završnici od Jadrana iz Tučepi. Od desete minute su vodili s 1-0, kad je prigodu iskoristio Duvnjak. Domaći su već kalkulirali koliko im znače ova tri boda kad dolazi do velikog preokreta. Prvo u 84. za 1-1 zabija Bušelić, a u 87. konačnih 1-2 postavlja Antunović, koji je tako proslavio i rođendan, na žalost Staroseana.

U Stobreču je Primorac protiv Jadrana iz Kaštel Sućurca sve riješio u prvih 35 minuta. Semafor je u tom trenutku pokazivao 3-0, a strijelci su bili Barać, Galić i Ćurić. Nekakvu natruhu nade za Jadran u 61. minuti iz jedanaesterca daje Miro Grubišić. No, u 83. minuti Jurjević- Škopinić postavlja krajnjih 4-1 za Primorac.

Završili su tako kaštelanski klubovi drugo kolo, GOŠK brodi dalje uspješno, a Val i Jadran se mogu nadati boljem poslu sljedeće kolo.