ribola kup1

RK Ribola uspješno je startala u Kupu regije Jug, u 2. pretkolu uvjerljivi su bili protiv domaćina Trilja, završilo je 38:18 (19:11) za Kaštelane.

Od starta je to bila jednosmjerna ulica jer je razlika u igračkoj kvaliteti nemjerljiva. Stoga su Kaštelani čitavu utakmicu mogli dati šansu i mlađim igračima, kao i onima s manjom minutažom u prvenstvenoj utakmici u nedjelju. Najbolje je to iskoristio Karlo Čajić, koji doduše je već i jedan od glavnih kotača ekipe, unatoč mladosti, zabio je deset golova. Pratiili su ga Bešker s devet i Džakula sa sedam zgoditaka. U nastavku natjecanja Ribola će ići na pobjednika meča Kingtrade - Akademija Balić Metličić.

Trilj - Ribola Kaštela 18:38 (11:19)

Trilj: Bilopić, Kaloper (4), Kozina (6), Šipić, Dragušica, Bajić (2), Kunac, Varenina, Galić (6), Roguljić

Ribola: Pepur, Džakula (7), Milas, Banović, Milković (2), Klasanović, Krokar (2), Šolić, Bujas, Olić, Pavičić (5), Mitar, Malnar (3), Vujičević, Čajić (10), Bešker (9)