odbojka z2

Oba kaštelanska ženska odbojkaška superligaša sinoć su bila uspješna, i to identičnim rezultatom u setovima, bilo je 3:1.

Na domaćem parketu u Starome, OK Kaštela je dočekala splitske susjede ekipu Brda. I bio je to neobičan meč, prvo drama u prvom setu, 27:25 za domaće, da bi Kaštelanke protutnjale kroz drugi s 25:13. I kad se činilo da ide prema laganih 3:0, Brda uzimaju set. No, četvrti je ponovno bio jednosmjerna ulica, ponovno 25:13 za domaće.

Rijeka CO je namučila Marinu Kaštela možda i više od očekivanog. Prva tri seta su bila napeta, 22:25, 26:24 i 20:25. Ipak, želeći svakako izbjeći nervozu petog seta, Kaštelanke ubacuju u brzinu više, pokazuju tko je favorit lige i četvrti set dobijaju 16:25. Uz malo napetosti i nezgodno gostovanje u Rijeci odrađeno.

OK Kaštela - Brda 3:1 ( 27:25, 25:13, 22:25, 25:13)

HAOK Rijeka CO - Marina Kaštela 1:3 (22:25, 26:24, 20:25, 16:25)