TROFEJ ZAGREBA
U srijedu 4.lipnja.2008. mlade odbojkašice Kaštela bile su na prijemu kod gradonačelnika grada Kaštela Ivana Udovičića. Povod tome je bio nastup odbojkašica kadetske reprezentacije Kaštela na međunarodnom turniru gradskih kadetskih selekcija „Trofej Zagreba“, s kojeg su se vratile s brončanim medaljama.

Na 7.muškom Trofeju Zagreba, održanog u vremenu od 23.-25.5.2008., sudjelovale su gradske selekcije Beograda, Novog Mesta,Varaždina i Zagreba, a na trećem po redu ženskom Trofeju ekipe Belgije AIF, Beograda, Kaštela i Zagreba.

Prvo mjesto osvojile su kadetske selekcije Beograda u ženskoj i muškoj kategoriji, dok su zagrebačke selekcije u obje kategorije zauzele drugo mjesto. U ženskoj konkurenciji  trećeplasirana je bila selekcija Kaštela, dok je na posljednjem mjestu završila ekipa Belgije AIF. Kod muškaraca treće mjesto pripalo je slovenskoj selekciji Novog Mesta, a četvrto selekciji Varaždina. Za najbolje igrače turnira proglašeni su Aleksandar Atanasijević i Ana Bjelica ( Beograd ).

Naša kadetska reprezentacija odlično je odigrala sve utakmice, te je svojim ponašanjem na parketu i izvan njega dostojno prezentirala grad Kaštela .

Za selekciju Kaštela nastupale su: Anđela Šiško, Nera Mateljan, Ivana Vukasović, Martina Šamadan, Ana Alajbeg, Tea Jurić, Božana Sučić, Petra Brko, Matea Šimunac, Žana Matijević, Ana Gusić, Ivana Turković, Zrinka Opuhač i Ana Zuban, a treneri su bili: Nebojša Omašić i Marina Perković.