hren

U župi Sv. Mihovila u Kaštel Kambelovcu služena je sveta misa zadušnica za tragično preminulog don Bobu Delića, svećenika koji je 16 godina predvodio ovu župu.

Najbolji opis samog događaja vidljiv je kroz kratki tekst kojeg je na Facebooku napisala don Bobina župljanka. Tekst donosimo u nastavku…

"Predivno je danas bilo u Kambelovcu, misa zadušnica za našeg župnika don Bobu. Nije to bila obična misa, bila je nekako uzvišena, prepuna emocija, tuga i ponos su se miješale i stapale u nešto veličanstveno. Don Josip je na vrlo emotivan način pričao o našem župniku. Bila je to jedna topla šetnja kroz život koji smo dijelom poznavali a saznali i nešto što nismo znali. Don Bobo je bio samozatajni svećenik koji je cijelog sebe davao služeći Bogu i narodu. Punih 16 godina u našoj crkvi.
Danas smo se zahvalili našem svećeniku i bili zajedno u molitvi za njegovu dušu iako mislim da je on svojim radom i životom sam sebi osigurao raj."

Marija Smoljo

Foto: Ivana Topić (PGK)


KOMENTARI:

GLOMAZNI OTPAD
Raspored kontejnera za glomazni otpad
PRIJAVI DEPONIJ
Prijavi ilegalni deponij