Radovi na aglomeraciji Kaštela – Trogir, u utorak 5. srpnja, u vremenu od 8 do 17 sati, dovest će do privremene obustave isporuke vode iz vodovodne mreže za dio potrošača u Kaštel Starom i Kaštel Gomilici
Bez vode će biti potrošači u Omiškoj ulici, Ulici Augusta Šenoe, Mosorskoj ulici, Osječkoj ulicai (neparni brojevi od 1 do 5 i u ulici Zamrće.
Molimo potrošače da osiguraju potrebne zalihe vode za potrebe kućanstva i poslovnih prostora. Također molimo da se ne koriste uređaji za čiji rad je potrebna voda u količini i tlaku iz javne vodovodne mreže. Upozoravaju se potrošači da nakon ponovnog puštanja vode može doći do zamućenja dok se ne uspostave normalni uvjeti tečenja . već je poznata poruka nadležnih o postupanju za vrijeme prekida u opskrbi vodom.
KOMENTARI: