PET MEDALJA I NIZ OSOBNIH REKORDA
Najmlađi plivači PK Kaštela nastupili su u natjecanju Splitske lige za mlađe kadete i početnike u Splitu i to sa  čak 67 plivačica i plivača, dijelu kojih je ovo bilo i prvo natjecanje, a na natjecanju su se okitili s pet medalja i više osobnih rekorda.

Najuspješnija je ipak bila Lana Topić, koja je na 50 metara leđno osvojila zlatnu medalju, dok je na 100 metara mješovito dobila medalju srebrnog sjaja.
Medalje su osvojili i Frane Lovrić kojem je pripala brončana medalja   na 100 m mješovito, Sara Vidić  koja je osvojila 1. mjesto na 25 m noge sa daskom te Karlo Botica koji je zauzeo  2. mjesto na 25m noge sa daskom.

Osim na natjecanju Splitske lige, PK Kaštela imao je svog predstavnika i na  11. međunarodnom mitingu Victoria Primorje u Rijeci. Bože Dozan nastupio je u utrkama  100 m slobodno, 50 m prsno, 50 m slobodno i 100 m prsno te je isplivao  osobne rekorde na 100 m slobodno (55,32) i 50 m prsno (31,19).