U prvoj utakmici 2. kola odbojkaške Superlige Mladost Ribola Kaštela bila je bolja od Murse Osijek rezultatom 3:0.

MOK Mursa Osijek – OK Mladost Ribola Kaštela 0:3
(24:26, 13:25, 16:25)
Osijek, dvorana Gradski vrt
Suci: Luka Humski, Jasmin Ramić
Igrač utakmice: Stipe Perić (Mladost Ribola Kaštela)

Maksimalan učinak Mladost je zadržala na gostovanju kod Murse Osijek. Premda su domaćini u prvom setu bili ravnopravan protivnik, u drugom gosti nisu htjeli ništa prepustiti slučaju. S dva dominantna seta riješili su pitanje pobjednika pred trostruki okršaj sa zagrebačkom Mladosti.

Trener kaštelanske momčadi Ivan Rančić posebno može biti zadovoljan sa obrambenim blokom koji je donio čak četrnaest poena, a posebno su se u utakmici istaknuli Perić i Zeljković. Dobra najava pred subotnji derbi u Zagrebu.

MOK Mursa Osijek: Bešlić, Kraljević, Marinović, Gubić, Suk, Prlić, Škugor, Šućur, Nedić, Šmital, Majer, Stanković. Trener: Mario Teppert

OK Mladost Ribola Kaštela: De Marchi, Perić, Solbrig, Giljanović, Matoković, Ivić, Medan, Zeljković, Cikojević, Šućur, Pervan, Šuker. Trener: Ivan Rančić