Rukometašice Marina Kaštela nastavile su s dobrim rezultatima  svladavši Orkan u 11. kolu 2. HRL – jug rezultatom 27:26 te sada s devet bodova iz deset utakmica drže četvrto mjesto na tablici.
Boljom igrom u drugom poluvremenu kaštelanske su rukometašice nadoknadile zaostatak protiv dugoratskog Orkana i upisale drugu pobjedu u posljednje tri utakmice. Gošće su puno bolje otvorile utakmicu te ponajviše na krilima Kristine Banović pobjegle na 7:3.

Marina je u nastavku preko Čatelov i Macan uspjela doći na dva pogotka zaostatka, ali to je bilo najbliže dokle su došli. U tijesnom drugom poluvremenu Orkan je držao svoju prednost sve do 53. minute, kada Matijašević s tri pogotka preokreće sa 21:22 na 24:23. Gošće su jednom izjednačile, no Marina je bila spretnija u završnici za nova dva boda.

ŽRK Marina Kaštela – ŽRK Orkan 27:26 (13:15)