Odbojkašicama Marine Kaštela pripala je 'prva runda' polufinalnih utakmice doigravanja za prvaka protiv OK Kaštela rezultatom 3:1.

OK Marina Kaštela – OK Kaštela 3:1
(25:20, 22:25, 25:18, 26:24)

Suci: Toni Ivković, Ante Jukić

Ekipa Milorada Krunića u uzvratnu će utakmicu ući nešto mirnije glave jer su pobjedom u prvom susretu 'bacile' su pritisak na OK Kaštela. Marinke su odlično otvorile utakmicu i rezultatom 9:1 stvorile veliku prednost koja se održala do 17:9. Potom slijedi bljesak 'gostujućih' igračica i eto ih na samo poen zaostatka (17:16). Egal se održao do 21:19, a prvi set ipak pripada Marini. Već u drugom setu 'Malene' uzvraćaju s relativno tijesnih 25:22, premda su cijeli set vodile. Dosta izjednačeno igralo se u trećem setu gdje se prijelomni trenutak dogodio kod vodstva Marine 19:17 i naredne 6:1 serije za završetak seta.

Potom je uslijedila bitka za odlučujući četvrti set – ili Marina bilježi pobjedu ili Kaštela dobiva priliku za preokret. Izmjenjivala su se vodstva tijekom cijelog seta, napeta je bila i sama završnica gdje se osmijeh ipak razvukao na licima 'domaće' ekipe.

Uz veliku partiju Kalman i Vukić (kombinirano 29 poena), vrijedi spomenuti raznovrsnost u gostujućoj ekipi u kojoj su čak četiri igračice imale minimalno 13 poena.

OK Marina Kaštela: Karadža, Botić (4), Subašić, Grizelj (1), Rožić, Dežulović (12), Kalman (22), Teklić, K. Zdilar, Barać, Vukić (27), J. Zdilar (4), Ćurak, Apostolski. Trener: Milorad Krunić

OK Kaštela: Ninčević, Stanović (14), Prkačin (15), Vranković (13), Ucović, Strize, Ćurak (7), Mioč (13), Đolonga, Parčina (2), Matas, Dragičević, Grbeša. Trener: Zoran Grgantov