ŽUPANIJSKI KUP
U susretu 1/16 finala Županijskog kupa nogometaši GOŠK-a i Jadrana izborili su prolazak dalje, dok je Val ispao od Uskoka, premda je vodio 3:0.

Domaćin je bez milosti nadigrao protivnika iz Žrnovnice. Trebalo bi dobro zaviriti u povijesne knjige kluba i vidjeti je li GOŠK ikada u svom postojanju uspio nekome zabiti deset golova. Protagonist ove pobjede je Ivan Projić koji je postigao prva tri pogotka na utakmici, a golijadu su nastavili Simpson s dva pogotka te po jedan Repić, Bučić, Mula i Botica.

NK GOŠK Kaštela – HBDNK Mosor Sveti Jure 10:0 (4:0)

Strijelci: 1:0 Projić 10', 2:0 Projić 20', 3:0 Projić 26', 4:0 Repić 38', 5:0 Bučić 51', 6:0 Mula 64' (11m), 7:0 Simpson 74', 8:0 Marjanović 76' (ag.), 9:0 Simpson 79', 10:0 Botica 90'

Igrač utakmice: Ivan Projić (GOŠK Kaštela)

NK GOŠK Kaštela: Ivanda, Vranješ, N. Zec, Baran (58. Miljak), Dević (46. Bučić), Simpson, Maretić (52. Mula), Rušnov, Projić (52. Botica), Repić, Barada (58. Milić). Trener: Siniša Jalić

HBDNK Mosor Sveti Jure:Prnjak, Čaić, Alujević (46. Bartulović), Vučinić, Pinto, Biuk (33. Bešlić), Bartulović, Obilinović, Landikušić, Čarić (23. Marjanović). Trener: Roko Romano Matić

NK Jadran (KS) – NK Omladinac 4:2 (1:1, 1:1)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski

Suci: Christian Vrdoljak, Tomislav Kujundžić Lujan, Toni Hajduk

Strijelci: 0:1 Pastuović 34', 1:1 Baran 36'

Rulet jedanaesteraca presudio je susret Jadrana i Omladinca. U prilično izjednačenoj utakmici, nakon 90. minuta rezultat je bio 1:1. Iako su gosti vodili od 34. minute pogotkom Pastuovića, samo dvije minute kasnije Baran je izjednačio rezultat . S bijele točke precizniji su bili domaći igrači koji su preko Mrkonjića, Duvnjaka i Stipića izborili prolaz dalje.

NK Jadran (KS): L. Katić, Plazibat, F. Katić, Baran, Marić-Arić, Mrkonjić, Ratković (72. Boduljak), I. Grubišić (46. Stipić), Šerić (72. Bokšić), Bašić (72. Duvnjak), Šiškov. Trener: Zdravko Marković

NK Omladinac:Puharić, Čolić, Bilojelić (90. Kulić), Grgić (78. Franić), Katić, Borković, Brdar, Rendić, Radmilo, Radić (78. Ožegović), Pastuović. Trener: Vinko Marača

HNK Val – NK Uskok 5:7 (3:3, 1:0)

Strijelci: 1:0 Duvnjak 19', 2:0 Galić 56' (ag.), 3:0 Jurić 66', 3:1 Vujčić 74', 3:2 Radić 78' (ag.), 3:3 Galić 86'

Igrač utakmice: Ivan Vujčić (NK Uskok)

Veliku šansu propustili su nogometaši Vala. Protiv trećeligaša Uskoka imali su vodstvo od 3:0 pogocima Duvnjaka i Jurića te autogolom Galića. Klišani se vraćaju posljednjih 15 minuta utakmice, prvo je Vujčić smanjio na 3:1 u 74. minuti, a četiri minute kasnije Radić autogolom daje nadu gostima. Galić se potom iskupio u 86. minuti pogotkom za 3:3, dok su u ruletu jedanaesteraca bili bolji rezultatom 4:2.

HNK Val: Rokov, Šimunović, Kovačević, A. Šarić, Mikelić, Radanović, Duvnjak (85. Džanko), Abramac (57. Čeko), Belajić (76. Radić), Jurić, Stanković (85. Lagator). Predstavnik kluba: Špiro Osibov

NK Uskok:Baturina, Bulić (55. Teklić), Vojković, Radovniković, Šošić, Ćubelić, Duran (55. Galić), Pandža (55. Božinović), Božina, Vujčić, Vukasović. Trener: Tomislav Radić