U 20. kolu 1. Županijske lige kaštelanski su klubovi ostvarili polovičan uspjeh – po jednu pobjedu, remi i poraz.

HNK Jadran (KS) – NK Orkan 1:1 (1:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Josip Grčić, LukaMilin, Marin Barić
Strijelci: 1:0 I. Grubišić 25', 1:1 Batinović 90'+4'
Igrač utakmice: Luka Katić (Jadran KS)

Nogometaši Jadrana ispustili su pobjedu u posljednjim trenucima utakmice. Igrala se duboka sudačka nadoknada kada je Batinović pronašao put do mreže, izjednačivši rezultat kojeg je u 25. minuti postavio Ivan Grubišić. Spomenimo kako su u 72. minuti gosti propustili iskoristiti kazneni udarac, ali Jadran do kraja ipak nije izdržao.

HNK Jadran (KS):L. Katić, F. Katić, Duvnjak, Marić-Arić, Mrkonjić, Ratković (55. Stipić), I. Grubišić (70. Mamić), Šerić (65. Čurčić), Bokšić (65. Plazibat), Bašić, Šiškov (70. Mamić). Trener: Zdravko Marković

NK Orkan:Zemunik, Garac (52. Grubiša), Klarić, Ivanišević, Batinović, Merčep (60. Erceg), Pavić, Ercegović, Ivanišević, Baraban. Trener: Drago Vojnović

HNK GOŠK Kaštela – NK Vinjani 2:0 (0:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Karlo Marić, Mateo Boljat, Toma Galić
Strijelci: 1:0 Vučemilović-Alegić 54' (11m), 2:0 I. Slišković 90'+1' (ag.)
Igrač utakmice: Mislav Kukulj (NK Vinjani)

I u 20. kolu GOŠK je nastavio u pobjedničkom ritmu, očuvavši još jednu mrežu čistom. Otpor gostiju slomili su tek u drugom poluvremenu, premda su u prvom dijelu utakmice imali nekoliko dobrih prilika. Kroz cijelu utakmicu iskazao se gostujući vratar Kukulj s nekoliko izvrsnih intervencija, ali nije mogao obraniti kazneni udarac Vučemilović-Alegića u 54. minuti. Propuštena prilika Vinjana za izjednačenje došla je na naplatu u sučevoj nadoknadi autogolom Sliškovića za konačnih 2:0.

NK GOŠK Kaštela: L. Zec, Vranješ, N. Zec, Baran, Dević, Vučemilović-Alegić, Maretić (55. Projić), Karaman, Kovačević (68. Repić), Bučić, Barada (90. Rušnov). Trener: Siniša Jalić

NK Vinjani:Kukulj, T. Slišković (62. Aračić), Jonjić, B. Majić, Pojatina, Mat. Slišković (78. M. Majić), Naletilić, Bušić, Perković-Šantar (13. Kukavica), Mar. Slišković, I. Puljiz. Predstavnik kluba: Branislav Skeva

HNK Jadran (T) – HNK Val 2:0 (1:0)

Tučepi, stadion Slatina
Suci: Roko Radelić, Mario Vrkić, Toni Hajduk
Strijelci: 1:0 Koštić 36', 2:0 Koštić 76'
Igrač utakmice: Marin Koštić (HNK Jadran T)

Marin Koštić dvama je pogocima riješio pitanje pobjednika između Jadrana (T) i Vala, po jedan u svakom poluvremenu. Val je imao nekoliko svojih šansi, no nišanske sprave kaštelanskih napadača ovoga puta nisu bile precizne.

HNK Jadran (T): Mandušić, Marijančević, Jović,Sočo, Bušelić, Antunović, Koštić, Klinac (89. Barbir), Pejković (79. Jakir), Simpson, Jezidžić. Trener: Jurica Karabatić

HNK Val:Rokov, Šimunović, Kovačević, A. Šarić, Bojaj (53. Džanko), Radanović, Belajić, Pajčin (81. Radić), Jurić (87. Lagator), Mikelić, Stanković. Predstavnik kluba: Špiro Osibov