U derbiju 24. kola između Jadrana (KS) i GOŠK Kaštela bolji su bili gosti s minimalnih 1:0, dok je Val poražen od Imotskog rezultatom 2:0.

HNK Jadran (KS) – NK GOŠK Kaštela 0:1 (0:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Mario Soldić, Mateo Boljat, Mario Vrkić
Strijelac: 0:1 Vučemilović-Alegić 77'
Isključen igrač: 23' Ivan Grubišić (Jadran KS)
Igrač utakmice: Nino Vučemilović-Alegić (GOŠK Kaštela)

Crveno-bijeli 'stroj' ide dalje. U posljednjem kaštelanskom derbiju ove sezone GOŠK Kaštela je s minimalnih 1:0 svladao Jadran i tako stigao nadomak titule. Gostima je trebalo gotovo sat vremena da iskoriste igrača više, nakon što je Ivan Grubišić 'pocrvenio' u 23. minuti zbog udaranja lakta. Pogodak vrijedan tri boda postigao je iskusni napadač Vučemilović-Alegić.

NK Jadran (KS): L. Katić, Čurčić, Baran, Marić-Arić, Kapitanović (51. Mrkonjić), I. Grubišić, M. Grubišić (80. Boduljak), Šerić (80. Bašić), Plazibat, Jukić (60. Ratković), Šiškov (51. F. Katić). Trener: Zdravko Marković

NK GOŠK Kaštela: L. Zec, Vranješ, N. Zec, Baran, Pezo (25. Vučemilović-Grgić), Dević, Simpson (68. Maretić), Vučemilović-Alegić, Karaman, Bučić (46. Čubrilo), Barada (46. Kovačević). Trener: Siniša Jalić

HNK Val – NK Imotski 0:2 (0:0)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Mladen Labrović, Ante Buzov, Ivan Mađor-Božinović
Strijelci: 0:1 Tomas 67', 0:2 Vidulin 89'
Igrač utakmice: Toni Tomas (Imotski)

Novi poraz Val je doživio na svom terenu protiv Imotskog. Gosti su preko Tomasa poveli u 67. minuti, a najbolju priliku za izjednačenje domaćin je imao desetak minuta kasnije. Međutim, kazneni udarac nije iskoristio Martino Mikelić. Taj skupi promašaj Imoćani su naplatili minutu prije kraja utakmice pogotkom Vidulina za konačnih 2:0.

HNK Val: Pleština, Šimunović (67. Zec), Lagator, Kovačević, A. Šarić, Bojaj (67. Stanković), Radanović (76. Radić), Duvnjak, Belajić, Veljača (63. Suman), Mikelić. Predstavnik kluba: Špiro Osibov

NK Imotski: Jozak, Perić, Grbavac, Grizelj, Vujčić, Brečić, Katavić, Pijanović (90. Milardović), Tomas, Vuksan (85. Kadijević), Peko (80. Vidulin). Trener: Ante Knezović