U derbiju 25. kola 1. Županijske lige nogometaši GOŠK Kaštela demolirali su konkurenta Omiša s visokih 6:0! Kaštelani nakon deset godina slave novog prvaka 1. Županijske lige. Potpuno zasluženo trofej najboljih ide momčadi GOŠK Kaštela, koja je u proljetnom dijelu sezone igrala besprijekorno i potpuno zasluženo zapečatila svoju poziciju na vrhu.

U utakmici protiv glavnog konkurenta, koji im je u veljači ove godine nanio prvi – i jedini – poraz u prvenstvu s nemalih 3:0. Sada su GOŠK-ovci uzvratili pobjedom i to duplim rezultatom. Dević i Čubrilo pobrinuli su se unutar prvih 15 minuta utakmice da semafor pokazuje 2:0 za domaće.

Pred kraj prvog poluvremena vratar Car zaradio je isključenje zbog prekršaja izvan svog kaznenog prostora. Brojčana prednost osjetila se u nastavku utakmice, a u skladu s time domaćin je zabio još četiri pogotka i tako na uvjerljiv način proslavio titulu.

NK GOŠK Kaštela – NK Omiš 6:0 (0:0)

NK GOŠK Kaštela): L. Zec, Vranješ, N. Zec, Baran (68. Vučemilović Grgić), Pezo, Dević (24. Barada), Čubrilo (68. Maretić), Simpson, Vučemilović-Alegić, Karaman, Bučić (56. Kovačević). Trener: Siniša Jalić

NK Omiš: Car, Kuvačić, Ribičić, Žilić (66. Pivčević), Mikulić (53. Marčić), Klarić, Roguljić, Imeri, Balić (66. Cvitanović), Pivčević (44. Vuković), Juginović (46. Vučemil). Trener: Goran Šušnjara